İletişim

Bize Ulaşın

Bizden ücretsiz teklif alın

Lütfen aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin. Size en yakın zamanda dönüş yapacağız

Telefon

0505 602 0096
0549 263 0134


Kartepe Ofis

Fatih Sultan Mehmet Mah. Yasa Sk. No: 29B Kartepe/ Kocaeli / Kartepe

Tuzla Ofis

POSTANE MAH. DR. RÜSTÜ NURAN SK. NO: 14 A TUZLA/ ISTANBUL

Evet site bakım hizmetleri kapsamında sitenize yeni yazı girme, duyuru yayınlama, resim ve video ekleme hizmetleri veriyoruz. Sizin verdiğiniz bilgileri sizin istediğiniz yerlere giriyoruz. İnternet sitesi bakım hizmetimiz aylık olarak ücretlendirilmektedir. İsteğe bağlı olarak istediğiniz zaman alabilirsiniz. Ödeme yapılan ay süresince gönderdiğiniz bilgilerin siteye girişleri sağlanır. Sitenizi bizden yaptırmamış olsanız dahi mevcut siteniz için bakım hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgiyi site bakım hizmeti bölümünden alabilirsiniz.

Evet bütün tasarımlarımız mobil uyumludur. Google’un getirdiği güncellemlerle artık mobil uyumlu (responsive) olmayan siteleri sıralamalarda geride bırakmaktadır. Ayrıca kullanıcı ve ziyaretçi deneyimi açısından da cep telefonunda güzel görünmeyen tasarımlar olumsuz izlenim bırakmaktadır. Hala bize müracaat eden pek çok kişinin sitesinin mobil uyumlu olmadığını görüyoruz. Eğer sizin de siteniz bu durumdaysa vakit kaybetmeden sitenizi güncellemeniz gerekmektedir. Responsive tasarım özet olarak site cep telefonunda açıldığında geniş olan içeriğin daralması gerekiyorsa solda ve solda olan içeriğin alta veya yukarıya alınarak sitenin cep telefonunda sağdan ve soldan kaydırmaya gerek kalmadan dolaşılabilmesidir.

Evet bütün site paketlerimizde, siz kimseden yardım almadan sitenize yazı, resim video ekleyebilirsiniz. Hangi paketi alırsanız alın sitenize nasıl yöneteceğinize dair sizlere eğitim videoları gönderiyoruz Ayrıca telefon üzerinden de sizlere destek veriyoruz sorularınız olursa.

Hiç öenmli değil zevkler ve renkler kesinlikle tartışılmaz. Bu durumda Özel Web Tasarım paketinde beğendiğiniz bir yada daha çok sitenin hoşlandığınız tasarım yönleri kullanılarak beğenebileceğiniz bir site yaparız. Ya da çok çok daha özel bir tasarım istiyorsanız benzersiz web tasarım paketinde sizin tariflerinize göre siz beğenen kadar değiştirerek sayfa saya yeni sitenizi tasarlarız ve her adımda sizin onayınıza sunarız. Bu şekilde tamamen size özgün ve içinize sinen bir siteye sahip olabilirsiniz.

Bütün sektörlere yönelik web tasarımlarımız vardır. Örneklere baktığınızda görebilirsiniz.

Ayrıca logo tasarım hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimizde tamamen size özel şablon olmayan logolar tasarlanmaktadır. Bu hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

NetMedya olarak bize sorulan soruların hepsini toparladık, en çok merak edilenleri ve en çok sorulan soruları sizler için bir yerde cevapladık. Merak ettiğiniz başka her şey için bize iletişim formumuzu doldurarak, E-Posta ve telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.
Scroll to Top
× WhatsApp